Samsung Mobile Print

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Version 4.07.011
  • Dil Türkçe
  • Firma HP Inc.
Samsung Mobile Print, harici bir yazıcı gibi cep telefonunuzda bulunduracağınız başarılı bir mobil uygulamadır.

Android cep telefonunuza indireceğiniz Samsung Mobile Print mobil uygulaması sayesinde yanınızda tarayıcınızı veya yazıcınızı taşıyabilirsiniz. Uygulama ile almanız gereken acil çıktıyı kolaylıkla alabilir, işlemlerinizi halledebilirsiniz. İşleriniz geride kalmasın, kolaylıkla bitirin. 

Telefonunuzdan, tabletinizden veya desteklenen herhangi bir Android cihazından kablosuz olarak faksı hemen yazdırın, tarayın veya gönderin. İşlerinizi mobil cihazınız yanınızda olduğu sürece kolaylıkla halledebilirsiniz. Uygulamaya sahip olmak ücretsizdir. 

Samsung Mobile Print, faks, basılı belge, PDF, resim, e-posta, web sayfası ve hatta sosyal ağ sitelerinizin içeriği gibi dijital içeriklerin çoğunu yazdırmaya veya göndermeye olanak tanıyan kaliteli bir verimlilik uygulamasıdır. İçeriğinizin telefonunuzda veya Google Drive'da olmasına izin verin, bu oldukça kolay bir işlemdir.

Ayrıca, çok fonksiyonlu cihaz ağınızdan taramayı ve PDF, JPG veya PNG gibi çeşitli formatlarda kaydetmeyi de destekler. Taranan belgelerinizi paylaşmak sadece bir tık uzakta. Yapacağınız işleme göre uygulama içerisinden çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. A3 gibi büyük ölçüde baskıları da mobil cihazınızdan kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Samsung Mobile Print indir
DİĞER SÜRÜMLER